Qepje vaneer Casati Z1000

1.820 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
1997
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Qepje vaneer
prodhues
Casati
Model
Z1000
Numër serik
970921
Viti i prodhimit
1997
kusht
i përdorur
shume mire

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
1.820 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3490588
Referenca nr.
991009BXL
Rifreskimi i fundit
në 16.04.2018
parë
17197 përshtypjet

PËRSHKRIM

Vaneer sewing
Model:Casati
9x3umsoi3
Type:Z1000
Serie no:9709021
Year 1997
Motor 380 volt, 50 Hz, 3 phase
Incuded a lot of wire

Stock no:991009BXL


SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

65 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  991009BXL - Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave