Prerja e kornizës Morsoe EHF

2.000 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Prerja e kornizës
prodhues
Morsoe
Model
EHF
Numër serik
EHF50199
kusht
i përdorur
shume mire

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
2.000 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden Suedi
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3521225
Referenca nr.
991018BXL
Rifreskimi i fundit
në 01.11.2017
parë
17820 përshtypjet

PËRSHKRIM

Angular cutting saw Morsoe
Angular cutting
Gfvuxnkj
Model:Morsoe
Type:EHF Electric hydraulic
No:50199

Electric/hydraulic angular cutting saw Morsoe
Complete witrh infeeding extension table and mm scales

Stock no:991018BXKL
Price: 19500 SEK


SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

53 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks: 0046(0)583770895
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  991018BXL - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0046(0)583770895
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave