Plug Paketimi makinë MULTIPOND MP 1012 D

1992
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Plug Paketimi makinë
prodhues
MULTIPOND
Model
MP 1012 D
Viti i prodhimit
1992
kusht
i përdorur

ÇMIMI DHE LOKACIONI

thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A2726981
Rifreskimi i fundit
në 18.05.2018
parë
60180 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

1.0 St. consisting of used packaging machine for dowel or similar objects
Memwf
of the following components:

1.0 piece conveyor belt manufacturer: Trans Tech, year of construction: 1992

1.0 units weighing machine, manufacturer: MULTIPOND, type: MP1012D, year: 1992
10 automatic weighing instruments, Max measuring weight per scale 480 g, 1.0 piece cardboard machine, manufacturer: SENZANI, type: IVF4E, built in 1992

1.0 piece Stretchwrappers, manufacturer: Steinbach Errani, type: S2, built in 1992
Film width: 500 mm, insertion length: 430 mm, packing height: 250 mm
Working height: 850 mm, capacity: up to 25 packs / min.

1.0 piece labeller, manufacturer: BBK, model: rapid S, year of construction: 1992
The label width 65 mm, maximum label roll diameter: 300 mm

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

SWISSBID- IBS Machines AG

Personi kontaktues:Herr Harald Schuck

Baslerstrasse 15b

4310 Rheinfelden, Schweiz

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2006

19 reklama në internet

Handel mit Kunststoffmaschinen

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0041 (0) 61 831 49 52
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0041 (0) 61 831 49 52
  personi i kontaktit:
  Zoti Harald Schuck
  ID Machine:
  A2726981 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave