Oven UV Cefla TLF/M1-TTE2000

6.800 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
1998
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Oven UV
prodhues
Cefla
Model
TLF/M1-TTE2000
Viti i prodhimit
1998
kusht
makina te perdorura
mirë

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
6.800 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3485809
Referenca nr.
991002BXL
Rifreskimi i fundit
në 05.10.2017
parë
5730 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

UV oven Cefla
UV Oven
Model:Cefla
Type:TLF/M1-TTE2000
Year:1998

Tehn info:
Uv oven Cefla 1 lamp
Power 12,56 Kw, 380 volt , 50 Hz 3 phase
9wqeephxr

Stock no:991002BXL
Price: 65000 SEK

SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

regjistruar që nga viti: 2014

40 reklama në internet

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks: 0046(0)583770895
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  991002BXL - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0046(0)583770895
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Want to really stop the chat history?
  po jo
  ×
  Machine Finder chat
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Chat window close