Njësia e saldimit të kokës Tucker TSG 2000 PE5S & PE4S & PE2S

790 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
1994
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Thanner Weg 8, 92345 Dietfurt, DE
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Njësia e saldimit të kokës
prodhues
Tucker
Model
TSG 2000 PE5S & PE4S & PE2S
Viti i prodhimit
1994
kusht
te mira (te perdorura)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
790 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
Thanner Weg 8, 92345 Dietfurt, DEGjermani
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3670040
Rifreskimi i fundit
në 01.09.2018
parë
19648 përshtypjet

PËRSHKRIM

Bbmd7imhay
several sytems available
without key
very good condition, this system stayed for a Long time in the ware house and was then in production only some months


SELLERS

Gebrauchttechnik Alexander Paulus

Personi kontaktues:Herr Alexander Paulus

Thanner Weg 8

92345 Dietfurt, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2017

20 reklama në internet

Gebrauchttechnik Alexander Paulus, Handel mit Lagerüberhängen, Automatisierungskomponenten, Test- und Messequipment. Gerne können Sie uns Ihre nicht mehr benötigten Lagerposten oder Anlagen (u.a. auch Sondermaschinen, sowie Elektronikfertigung) anbieten
Weitere rechtliche Angaben
Alexander Paulus Gebrauchttechnik Alexander Paulus Thanner Weg 8 92345 Dietfurt Deutschland Tel.: +49 (0) 1608049490 Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß § 27 a Umsatzsteuergesetz: DE297872508
Wir sind zur Teilnahme an einem Streitbeilegungsverfahren vor einer Verbraucherschlichtungsstelle weder verpflichtet noch bereit.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 08468804949
  faks: 032226660899
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  08468804949
  personi i kontaktit:
  Zoti Alexander Paulus
  ID Machine:
  A3670040 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 032226660899
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave