Makineria përfundimtare automatike e paketimit automatik OLI 210

2009
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Deutschland
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Makineria përfundimtare automatike e paketimit automatik
prodhues
OLI
Model
210
Viti i prodhimit
2009
kusht
i përdorur

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Deutschland
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3580151
Referenca nr.
INNO16149
Rifreskimi i fundit
në 09.02.2018
parë
27104 përshtypjet

PËRSHKRIM

Machinery including OLIMAT 2P, packaging size: 100-500x60-340x100-400mm, output: 20packages/min max., compressed air supply: 6bar max., connected load: 5kVA, length: 4700mm, width: 1600mm, height: 2000mm, weight: 1.5t.
M8n2x


SELLERS

Innovac GmbH Berlin

Personi kontaktues:Frau Cathy Farrar

Rheinstraße 46

12161 Berlin, Deutschland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2017

1597 reklama në internet

Die Innovac GmbH wurde 1994 gegründet und verfügt über langjährige Erfahrung im Kauf und Verkauf von gebrauchten Maschinen, Anlagen und Produktionslinien. Ob es sich um einzelne Gebrauchtmaschinen oder komplette Fabriken handelt, ob Lebensmittel-, Verpackungs- oder Metallbearbeitungsindustrie: Mit unserer branchenübergreifenden Expertise aus zahlreichen erfolgreich abgewickelten Transaktionen sind wir ein kompetenter Partner für Ihre Investitionsgüter.

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +49 (0)30 793 14 38
  faks: +49 (0)30 793 18 44
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +49 (0)30 793 14 38
  personi i kontaktit:
  Znj Cathy Farrar
  ID Machine:
  INNO16149 - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: +49 (0)30 793 18 44
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave