Makinë speciale për derdhje të frymëmarrjes UNILOY IBS 70-3 S

1998
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Makinë speciale për derdhje të frymëmarrjes
prodhues
UNILOY
Model
IBS 70-3 S
Viti i prodhimit
1998
kusht
i përdorur
gjendja shumë e mirë

ÇMIMI DHE LOKACIONI

thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3463452
Rifreskimi i fundit
në 03.05.2018
parë
26235 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

1.0 St. gebr. Injection blow molding machine manufacturer: UNILOY
Type: IBS 70-3 S
Year of construction: 1998
Screw diameter: 45 mm
Maximum injection power: 340 gr.
Maximum plasticising capacity: 50 kg / h
Form tonnage injection: 560 kN
Ptg0y3
Form closing force bubbles: 140 kN

Material: Thermoplastic

For the machine tools for the production of yoghurt cups can be purchased against separate payment 50 ml 100 ml and 50 ml and cream cans.

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

SWISSBID- IBS Machines AG

Personi kontaktues:Herr Harald Schuck

Baslerstrasse 15b

4310 Rheinfelden, Schweiz

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2006

19 reklama në internet

Handel mit Kunststoffmaschinen

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0041 (0) 61 831 49 52
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0041 (0) 61 831 49 52
  personi i kontaktit:
  Zoti Harald Schuck
  ID Machine:
  A3463452 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave