Makinë qepëse 5,3x6,5 Emhart Tucker C-Buegel

6.800 EUR
EXW çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
1998
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Makinë qepëse 5,3x6,5
prodhues
Emhart Tucker
Model
C-Buegel
Viti i prodhimit
1998
kusht
i përdorur
që do të përcaktohet nga eksperti

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
6.800 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
Ofrimit
EXW
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3597044
Rifreskimi i fundit
në 02.01.2018
parë
18184 përshtypjet

PËRSHKRIM

Riveting machine for rivets 5,3x6,5
Cbtmh9hu
very good condition, because it was only used in a Lab


SELLERS

Gebrauchttechnik Alexander Paulus

Personi kontaktues:Herr Alexander Paulus

Thanner Weg 8

92345 Dietfurt, Deutschland

regjistruar që nga viti: 2017

20 reklama në internet

Gebrauchttechnik Alexander Paulus, Handel mit Lagerüberhängen, Automatisierungskomponenten, Test- und Messequipment. Gerne können Sie uns Ihre nicht mehr benötigten Lagerposten oder Anlagen (u.a. auch Sondermaschinen, sowie Elektronikfertigung) anbieten

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 08468 804949
  faks: 03222 6660899
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  08468 804949
  personi i kontaktit:
  Zoti Alexander Paulus
  ID Machine:
  A3597044 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 03222 6660899
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave