Lëmues metalik Wolftech S-150

705 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
2017
Viti i prodhimit
Display makinë
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Lëmues metalik
prodhues
Wolftech
Model
S-150
Viti i prodhimit
2017
kusht
aq i mirë sa i ri (ex-display)
shume zot

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
705 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden Suedi
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3542820
Referenca nr.
103448
Rifreskimi i fundit
në 16.11.2017
parë
8139 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Metal sanding machine
Metallslip
Modell:Wolftech
Typ:S-150

Tekn data:
Dimension på slipband 150x2000mm
Slipyta på bord 150x480mm
Contact wheel diam. 250mm width 150mm
Motor 4Kw 400 volt, 50 Hz, 3 phase
Speed sanding paper 18/37 m/sec
Dimension 950x430x1080mm
Weight 105Kg

Bahdcxzoje
Stock no:103448

Sanding paper 150x2000mm korn 60, 80, 100, 120
Price: 6900 SEK


SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

53 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks: 0046(0)583770895
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  103448 - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0046(0)583770895
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave