Kuti kartoni KOPP HSG6

përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Kuti kartoni
prodhues
KOPP
Model
HSG6
kusht
i përdorur
shume mire

ÇMIMI DHE LOKACIONI

thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A1529454
Rifreskimi i fundit
në 08.09.2018
parë
117963 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

1.0 St. gebr. Hot sealing machine to the flat bag seal and
Cybr0qlo
Side gusset bag

Manufacturer: Kopp
Type: HSG6

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

SWISSBID- IBS Machines AG

Personi kontaktues:Herr Harald Schuck

Baslerstrasse 15b

4310 Rheinfelden, Schweiz

E fundit në linjë: Dje

regjistruar që nga viti: 2006

30 reklama në internet

Handel mit Kunststoffmaschinen

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +41 (0)61 831 49 52
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +41 (0)61 831 49 52
  personi i kontaktit:
  Zoti Harald Schuck
  ID Machine:
  A1529454 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave