Injection derdhur makine Dr. BOY 90 A

2002
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës

MACHINE DATA

lloj makine
Injection derdhur makine
prodhues
Dr. BOY
Model
90 A
Viti i prodhimit
2002
kusht
i përdorur
gjendja shumë e mirë
Orari i operimit
48200

ÇMIMI DHE LOKACIONI

thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3651940
Rifreskimi i fundit
në 18.05.2018
parë
12753 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Manufacturer: DR. BOY
Type: 90A year: 2002
Clamping force: 90 to
Holmbabstand H x V: 430 x 360 mm
Screw diameter: 42 mm
In PS part weight: 181 g

Facilities:
Bbg2lbka2e
-1 x core pulling

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

SWISSBID- IBS Machines AG

Personi kontaktues:Herr Harald Schuck

Baslerstrasse 15b

4310 Rheinfelden, Schweiz

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2006

19 reklama në internet

Handel mit Kunststoffmaschinen

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0041 (0) 61 831 49 52
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0041 (0) 61 831 49 52
  personi i kontaktit:
  Zoti Harald Schuck
  ID Machine:
  A3651940 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave