Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Obrt Gipsing nga Sv. Petar u Šumi:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr MILAN MAURIĆ
Macukini 161
52404 Sv. Petar u Šumi
Kroacia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Prodhimi i profileve për konstruksion të thatë.
Prodhimi i profileve për konstruksion të thatë.

The machine for producing profiles for dry construction is literally new. It can produce 6 types of profiles: UD, CD, CW7.5, UD7.5, CW5C, UW ...

Dërgoni kërkesën për Obrt Gipsing :
më shumë listings & makineri në ofertë:
Prodhimi i profileve për konstruksion të thatë.

The machine for producing profiles for dry construction is literally new. It can produce 6 types of profiles: UD, CD, CW7.5, UD7.5, CW5C, UW5. Tools new and new hydraulic shears an......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153