Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Industrial Automation Hungary Kft. fund Gyál:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Szilveszter Nagy
Erdősor u. 110
2360 Gyál
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Hirata ARM BASE Robot Scara
Hirata ARM BASE Robot Scara Hirata AR-S270AE-4-200

Hirata ARM BASE Scara robot AR-S270AE-4-200 Good condition! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within 1 working day after re ...

Gjenerator tejzanor
Gjenerator tejzanor Herrmann Ultraplast Digital 1200

Herrmann Ultraplast Digital 1200 VAR/MPW Ultrasonic Generator. O9fwp Cleaned, tested, good condition! International Expedited Shipping (DH ...

Servo Drive 11kW
Servo Drive 11kW Yaskawa SGDV-280D11A

Yaskawa Servopack SGDV-280D11A Servo Drive 11kW. Cleaned, tested, good condition! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within ...

Dërgo kërkesë te Industrial Automation Hungary Kft.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Hirata ARM BASE Robot Scara Hirata AR-S270AE-4-200

Hirata ARM BASE Scara robot AR-S270AE-4-200 Good condition! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within 1 working day after receiving the payment! Estimated transit ......


Gjenerator tejzanor Herrmann Ultraplast Digital 1200

Herrmann Ultraplast Digital 1200 VAR/MPW Ultrasonic Generator. O9fwp Cleaned, tested, good condition! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within 1 working day after ......


Servo Drive 11kW Yaskawa SGDV-280D11A

Yaskawa Servopack SGDV-280D11A Servo Drive 11kW. Cleaned, tested, good condition! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within 1 working day after receiving the paymen......


VKR C1 Robot Mëso varëse KUKA VKCP1.0 VW-STD 69-000-399

KUKA VKR C1 Teach pendant VKCP1.0 VW-STD 69-000-399. The back of the device is scratched, see photos! International Expedited Shipping (DHL). Shipping within 1 working day after......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej