Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Hans Hundegger AG nga Hawangen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Thomas Klahr
Kemptener Straße 1
87749 Hawangen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Vegla të paracaktuara
Vegla të paracaktuara Kelch C36

For sale is the tool presetter Kelch Kalimat C36. The serial number is 1634. It has a SK50 tool holder, additionally a SK40 adapter is inclu ...

Dërgoni kërkesën për Hans Hundegger AG:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Vegla të paracaktuara Kelch C36

For sale is the tool presetter Kelch Kalimat C36. The serial number is 1634. It has a SK50 tool holder, additionally a SK40 adapter is included. The tool is clamped by means of pne......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153