Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Gero Glasmacher nga Eschweiler:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Gero Glasmacher
Nothberger Str. 83
52249 Eschweiler
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Qendra e përpunimit SBZ
Qendra e përpunimit SBZ Elumatec 136 - 6,4m

Machine can be inspected at any time. It is connected and ready for operation. SBZ 136 eluCam rod machining centre - 4-axis rod machining ce ...

Elumatec AS 70/44
Elumatec AS 70/44

Copy router, copy router, hand lever router, hand lever router -manufacturer: elumatec, 1-spindle copy router -type: AS 70/44 -Motor: 0,74 k ...

Dërgoni kërkesën për Gero Glasmacher:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Qendra e përpunimit SBZ Elumatec 136 - 6,4m

Machine can be inspected at any time. It is connected and ready for operation. SBZ 136 eluCam rod machining centre - 4-axis rod machining centre - For the economical and efficient ......


Elumatec AS 70/44

Copy router, copy router, hand lever router, hand lever router -manufacturer: elumatec, 1-spindle copy router -type: AS 70/44 -Motor: 0,74 kW -spindle: 12000 rpm -workpiece clampin......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153