Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Renviro s. r. o. fund Bratislava:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alan Arpai
Kopčianska 9
85101 Bratislava
Sllovakia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
HWK 300 - makinë larëse e nxehtë
HWK 300 - makinë larëse e nxehtë B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 500kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes weight - 2000kg length - 3.51m width - 1.98m height - 2.6m ...

Rondele fërkimi FA 40/13
Rondele fërkimi FA 40/13 B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 800kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes Length - 1.2m Width - 0.8m Height - 0.6m Voltage - 400V Byd ...

Rondele fërkimi
Rondele fërkimi B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 500kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes Length - 1.2m Width - 0.8m Height - 0.6m Voltage - 400V Buw ...

Dërgo kërkesë te Renviro s. r. o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
HWK 300 - makinë larëse e nxehtë B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 500kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes weight - 2000kg length - 3.51m width - 1.98m height - 2.6m Bcenbd stand - yes voltage - 400V power ......


Rondele fërkimi FA 40/13 B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 800kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes Length - 1.2m Width - 0.8m Height - 0.6m Voltage - 400V Bydo2zfy Power consumption - 11kW......


Rondele fërkimi B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 500kg/h (PET material) condition - good, fully functional stand - yes Length - 1.2m Width - 0.8m Height - 0.6m Voltage - 400V Buw2w0myb2 Power consumption - 8kW......


Rezervuari i lavamanit TRB 4/2 B+B Anlagenbau GmbH

capacity - 500kg/h (PET material) condition - good stand - yes Length - 3.9m Width - 3.3m Buzx7ifjhh Height - 3.2m Voltage - 400V Current consumption - maximum 6.1A Power consumpti......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej