Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Fanda Domain nga Rīga:

Компания Fanda Domain более 25 лет занимается управлением промышленными территориями и производством строительных конструкций.

Herr Janis Rumnieks
Jaunciema gatve 233
1023 Rīga
Letoni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Bombol me vrimë nxjerrëse automatike
Bombol me vrimë nxjerrëse automatike Rotox KDA 240-S

Technical data Output of adhesive quantity (kg/per min*) max. 0,6 Power (kW) 13 Voltage (V) 400 Fw2oxef Operating pressure (bar) 6 - 7 Air c ...

Dërgoni kërkesën për Fanda Domain:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Bombol me vrimë nxjerrëse automatike Rotox KDA 240-S

Technical data Output of adhesive quantity (kg/per min*) max. 0,6 Power (kW) 13 Voltage (V) 400 Fw2oxef Operating pressure (bar) 6 - 7 Air consumption (l/min) 600 Material pressure......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153