Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SMTbroker nga TORUŃ:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr jean vadim
Trzeposka 13
87-100 TORUŃ
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
ZGJIDH & VEND
ZGJIDH & VEND ESSEMTEC COBRA 8C

Essemtec Cobra 8c Year 2012 refurbished by Essemtec FEEDERS 8mm - 20 pcs F30frgb 12mm - 3 pcs 16mm - 1 pc 16-24mm - 1 pc ...

Makinë Veshje
Makinë Veshje Asymtek SL-940

Machine : Asymtek SL940 Year : 2012 Localisation : Europe Price : 34.500 € (transport not included) Payment 100% upfront Prior sale Bt0 ...

Dërgoni kërkesën për SMTbroker:
më shumë listings & makineri në ofertë:
ZGJIDH & VEND ESSEMTEC COBRA 8C

Essemtec Cobra 8c Year 2012 refurbished by Essemtec FEEDERS 8mm - 20 pcs F30frgb 12mm - 3 pcs 16mm - 1 pc 16-24mm - 1 pc......


Makinë Veshje Asymtek SL-940

Machine : Asymtek SL940 Year : 2012 Localisation : Europe Price : 34.500 € (transport not included) Payment 100% upfront Prior sale Bt0cx32cpt Asymtek SL-940E • Vintage 2012......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153