Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
KamicoGmbH nga Essen:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Omid Farhatnia
Lichtstraße 2
45127 Essen
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Motorët elektrikë
Motorët elektrikë Kaiser - Motoren GmbH DEL 132M/2

3 Pieces ! For condition see pictures! Please note that the components can not be tested by us! Goods from machine dismantling, warehouse l ...

Rühle Injector IR 56
Rühle Injector IR 56 Rühle IR 56

1 used Rühle pickle injector IR 56, year of construction 2008, 56 needles, up to 5.000 kg per hour, width 350 mm, 4 needle rows, Touch-PC co ...

Dërgoni kërkesën për KamicoGmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Motorët elektrikë Kaiser - Motoren GmbH DEL 132M/2

3 Pieces ! For condition see pictures! Please note that the components can not be tested by us! Goods from machine dismantling, warehouse liquidations etc. Unfortunately, as a di......


Rühle Injector IR 56 Rühle IR 56

1 used Rühle pickle injector IR 56, year of construction 2008, 56 needles, up to 5.000 kg per hour, width 350 mm, 4 needle rows, Touch-PC control, optimal brine preparation by rota......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153