Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
3B Hungária Ltd. fund Zalaegerszeg:

3B Hungária Ltd.
With 30 years’ past we design and produce professional conveying equipment and technologies primarily for the construction materials, waste processing and power industries.

Herr Zoltan Nagy
Wlassics Gyula str. 13
8900 Zalaegerszeg
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Varstroj VARCUT Prerja e plazmës dhe flakës
Varstroj VARCUT Prerja e plazmës dhe flakës VARSTROJ (MADE IN SLOVENIA) Varstroj VARCUT L2 / Ph

Plasma and flame cutting machine: Type: Varstroj VARCUT L2 / Ph Control: Phantom Table size: 2,000 x 7,000 Plasma power supp ...

Dërgo kërkesë te 3B Hungária Ltd.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Varstroj VARCUT Prerja e plazmës dhe flakës VARSTROJ (MADE IN SLOVENIA) Varstroj VARCUT L2 / Ph

Plasma and flame cutting machine: Type: Varstroj VARCUT L2 / Ph Control: Phantom Table size: 2,000 x 7,000 Plasma power supply: Kjellberg HiFocus 160i Flame cu......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej