Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MAPAGRI Services fund Saint-Thonan:

Mapagri is specialized in manure equipments

Herr Philippe Pichon
ZA croas ar nezic
29800 Saint-Thonan
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Përhapës i rëndë i mykut
Përhapës i rëndë i mykut Euromilk Buffalo

14.5 m3 muck spreader - curved panels - hydraulic suspension on drawbar - 150 mm axle - brake drum 520 x 180 - Air and Hydraulic brake devic ...

Shtyni kutinë e rimorkios
Shtyni kutinë e rimorkios Implecor Pow 70

45 m3 volume Hydrauli push 8 m length Side reinforcements Hydraulic rear door with locking Rear beater frame for spreading Btseyqjqpm ...

Kositës sanë (demo 80 ha)
Kositës sanë (demo 80 ha) Samasz KT 341

Demonstration model (80 hectares done, only) Btsfn88fru almost full options Quick change of knives Mowing flat Patented PerfectCUT gearbox ...

Dërgo kërkesë te MAPAGRI Services:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Përhapës i rëndë i mykut Euromilk Buffalo

14.5 m3 muck spreader - curved panels - hydraulic suspension on drawbar - 150 mm axle - brake drum 520 x 180 - Air and Hydraulic brake device - 620/75x26 (23.1x26) Alliance 16PR -......


Shtyni kutinë e rimorkios Implecor Pow 70

45 m3 volume Hydrauli push 8 m length Side reinforcements Hydraulic rear door with locking Rear beater frame for spreading Btseyqjqpm......


Kositës sanë (demo 80 ha) Samasz KT 341

Demonstration model (80 hectares done, only) Btsfn88fru almost full options Quick change of knives Mowing flat Patented PerfectCUT gearbox 3.4 m working width Adjustable hay line ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej