Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
DAE GEUM STEEL fund GIMHAE:

BO KI JAE Co.,Ltd found in 1992, the steel grating automatic welding facility and the latest equipment as a specialist in producing better quality steel grating.

Frau CHAEWON GWAK
116-29
ANHARO
HALLIM-MYEON
50852 GIMHAE
Korea e jugut


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19
SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19 DONG IL 180,000 tpy

**Spare parts Usable Mill Roller : 80EA o. Production Size : rebar (D10, D13, D16, D19) o. Production capa. : 32ton/Hr (Except heating fur ...

SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19
SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19 DONG IL 180,000 tpy

**Spare parts Usable Mill Roller : 80EA o. Production Size : rebar (D10, D13, D16, D19) o. Production capa. : 32ton/Hr (Except heating fur ...

Dërgo kërkesë te DAE GEUM STEEL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19 DONG IL 180,000 tpy

**Spare parts Usable Mill Roller : 80EA o. Production Size : rebar (D10, D13, D16, D19) o. Production capa. : 32ton/Hr (Except heating furnace) o. Billet Size : 120, 125, Max. 3m......


SET Mulli REBAR-D10, D13, D16, D19 DONG IL 180,000 tpy

**Spare parts Usable Mill Roller : 80EA o. Production Size : rebar (D10, D13, D16, D19) o. Production capa. : 32ton/Hr (Except heating furnace) o. Billet Size : 120, 125, Max. 3m......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej