Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

New Smaltiflex Energia S.r.l. (in liquidazione)

New Smaltiflex Energia S.r.l. (in liquidazione) fund San Felice sul Panaro:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alessandro Pivetti
Via dell'Industria 115
41038 San Felice sul Panaro
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e rrokullisjes
Linja e rrokullisjes Bollina

Nr. 2 lamination lines consisting of decoiler, straightener, shear, profiler, conveyor belt with calender. Idle roller conveyors and hydraul ...

Furra Schimtz Apelt
Furra Schimtz Apelt Schmitz Apelt

Oven "L": o Continuous oven with 27 SCHMITZ & APELT radiant tubes o Production capacity of 4000 kg / h O9wh2 o Entrance dimensions h1 ...

Stop Roll
Stop Roll

Complete Roll Stop kits for coils storage of various sizes, we have: Nr. 176 RollStop RS100 (80t) Nr. 14 Coilwedge 120 / 45-21 ° (80t) Nr. ...

Dërgo kërkesë te New Smaltiflex Energia S.r.l. (in liquidazione):
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e rrokullisjes Bollina

Nr. 2 lamination lines consisting of decoiler, straightener, shear, profiler, conveyor belt with calender. Idle roller conveyors and hydraulic compacting press with 2T R.W.M winch.......


Furra Schimtz Apelt Schmitz Apelt

Oven "L": o Continuous oven with 27 SCHMITZ & APELT radiant tubes o Production capacity of 4000 kg / h O9wh2 o Entrance dimensions h1800 x 800 mm o Useful dimension max. h......


Stop Roll

Complete Roll Stop kits for coils storage of various sizes, we have: Nr. 176 RollStop RS100 (80t) Nr. 14 Coilwedge 120 / 45-21 ° (80t) Nr. 32 Roll Stop Rail RS100 4 meters each En......


Mbërthyes rrotullues për kamionë Carpidraulic APC183

HYDRAULIC GRIPPERS FOR FORKLIFT. ALLOW FOR GRIPPING AND 360 ° ROTATION. STRUCTURAL CAPACITY 1500 kP WITH CENTER OF GRAVITY 500 mm. S8mevx......


Kabina thithëse Trasmetal

Trasmetal suction cabin with conical element filter with self-vibrating panels. Dimensions 3500x3500x ht 4000mm Power 18.5 kw flow rate 12,000 m3 / h Joxn9clz certificate included......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej