Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MMS LTD fund Chelyabinsk:

MMS ltd found in 2005, our company base in Chelyabinsk city most metalworking region in Russian. We export forging machine and machine tools in 13 countries.

Herr Andrey Tikhonov
Voroshilova Str. 14A
454014 Chelyabinsk
Federata Ruse


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
I mërzitur
I mërzitur STANKOIMPORT V1136

force 400t 2'' inch weight machine 36 000kg O37rd We can delivery on truck or in containers We don't work with L/C, only prepayment. ...

Formimi i Hammerit
Formimi i Hammerit STANKOIMPORT M4140

Offer pneumatic hammer 1000kg in good condition O7gr2 ...

Shtypi i bashkimit të bashkimit të nyjeve
Shtypi i bashkimit të bashkimit të nyjeve Barnaul KB8336

We sale Knuckle Joint Coining press KB8336 condition like new. force 400t. Bveevubblz If you want buy press under power price total 35.00 ...

Dërgo kërkesë te MMS LTD:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
I mërzitur STANKOIMPORT V1136

force 400t 2'' inch weight machine 36 000kg O37rd We can delivery on truck or in containers We don't work with L/C, only prepayment.......


Formimi i Hammerit STANKOIMPORT M4140

Offer pneumatic hammer 1000kg in good condition O7gr2......


Shtypi i bashkimit të bashkimit të nyjeve Barnaul KB8336

We sale Knuckle Joint Coining press KB8336 condition like new. force 400t. Bveevubblz If you want buy press under power price total 35.000 usd FCA warehouse.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej