Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Rachbauer GmbH & Co KG fund Straßwalchen:

Firma Rachbauer GmbH & Co KG bietet Vermietung, sowie Verkauf von Neu- und Gebrauchtgeräten im Bereich Hebebühnen und Stapler an.

Herr Christian Rachbauer
Braunauer Straße 39
5204 Straßwalchen
Austria


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ashensor elektrik me gërshërë
Ashensor elektrik me gërshërë Genie GS-4047

Scissor lift GS4047, colour red, year of construction 2012, lifting capacity 350kg, dead weight 3221kg, working height 13,7m, drive electric ...

Schmid HP 250
Schmid HP 250 SCHMID HP 250

Hydraulic press Enfgf7z ...

Dërgo kërkesë te Rachbauer GmbH & Co KG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ashensor elektrik me gërshërë Genie GS-4047

Scissor lift GS4047, colour red, year of construction 2012, lifting capacity 350kg, dead weight 3221kg, working height 13,7m, drive electric-hydraulic, 1 extension up to 3,38m leng......


Schmid HP 250 SCHMID HP 250

Hydraulic press Enfgf7z......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej