Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Textildruckerei Lichtensteig GmbH nga Lichtensteig:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Akos Simonyi
Oberplattenstrasse 2
9620 Lichtensteig
Switzerland


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Ekran i mëndafshit 1/2 Autm.
Ekran i mëndafshit 1/2 Autm. SVECIA SMA

Functional flatbed screen printing machine in good condition. Btdbtlrsof Dimensions: approx. 200 x 200 x 170 cm. Weight: 850 kg ...

Dërgoni kërkesën për Textildruckerei Lichtensteig GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Ekran i mëndafshit 1/2 Autm. SVECIA SMA

Functional flatbed screen printing machine in good condition. Btdbtlrsof Dimensions: approx. 200 x 200 x 170 cm. Weight: 850 kg......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153