Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ZUB Minija fund Rietavas:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Arnoldas Skierus
Daugėdai
90357 Rietavas
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë

Description of the process of drying and regulation: -The drying process of agro material such is hop, hemp, cereals and other commodities o ...

RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave
RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave

Perfect for Hemp fiber separation from leaves, but can be used for ather agriculture products. 2000 LB/h Mill and Separator System Includes ...

Kërprerja e kërpit
Kërprerja e kërpit Powerzone

Hydraulics and Controls: Power will be routed from the X SCV ports utilizing the existing hydraulic systems on the host tractor. (Our recom ...

Dërgo kërkesë te ZUB Minija:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë

Description of the process of drying and regulation: -The drying process of agro material such is hop, hemp, cereals and other commodities of vegetable origin is dependent on input......


RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave

Perfect for Hemp fiber separation from leaves, but can be used for ather agriculture products. 2000 LB/h Mill and Separator System Includes:
Hopper Bin Vibrator
Access and Inspect......


Kërprerja e kërpit Powerzone

Hydraulics and Controls: Power will be routed from the X SCV ports utilizing the existing hydraulic systems on the host tractor. (Our recomendation is John Deeres 8360 or similar ......


Vakumator dhe çanta të mëdha alumini vQm

Vacuumator Technical description : 5 - 40 °C
 : < 71 dB
: 12 hours/day 
: 70 x 55 x 76cm (W x L x H) : 220 - 230 Volt (50/60)
 : 10,5 Ampère 420pcs of Alumum Big-Bags with spec......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej