Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ZUB Minija nga Rietavas:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Arnoldas Skierus
Daugėdai
90357 Rietavas
Lituani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë

Description of the process of drying and regulation: -The drying process of agro material such is hop, hemp, cereals and other commodities o ...

RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave
RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave

Perfect for Hemp fiber separation from leaves, but can be used for ather agriculture products. 2000 LB/h Mill and Separator System Includes ...

Kërprerja e kërpit
Kërprerja e kërpit Powerzone

Hydraulics and Controls: Power will be routed from the X SCV ports utilizing the existing hydraulic systems on the host tractor. (Our recom ...

Dërgoni kërkesën për ZUB Minija:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tharëse rripash + 580kw Ndezës me naftë

Description of the process of drying and regulation: -The drying process of agro material such is hop, hemp, cereals and other commodities of vegetable origin is dependent on input......


RMS Roller Miller për ndarjen e fibrave

Perfect for Hemp fiber separation from leaves, but can be used for ather agriculture products. 2000 LB/h Mill and Separator System Includes:
Hopper Bin Vibrator
Access and Inspect......


Kërprerja e kërpit Powerzone

Hydraulics and Controls: Power will be routed from the X SCV ports utilizing the existing hydraulic systems on the host tractor. (Our recomendation is John Deeres 8360 or similar ......


Vakumator dhe çanta të mëdha alumini vQm

Vacuumator Technical description : 5 - 40 °C
 Bubrxphsvq : < 71 dB
: 12 hours/day 
: 70 x 55 x 76cm (W x L x H) : 220 - 230 Volt (50/60)
 : 10,5 Ampère 420pcs of Alumum Big-Bag......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153