Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PLAMAG GmbH fund Plauen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ralf Meinig
Pausaer Str. 284
08525 Plauen
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra e sharrës me raft shufre
Qendra e sharrës me raft shufre KASTO SSZ 140/90 K duo

Saw blade diameter : 315-425mm round material diameter : 10-140mm square material: up to 140x125 Saw blade capacity: 40/4x11/63, 50/4x14/80 ...

Makinë bluarëse sipërfaqësore me fiksim magnetik
Makinë bluarëse sipërfaqësore me fiksim magnetik WMW MEUSELWITZ SFS800/3

Magnetic clamping 3000x800 (Wagner) Bvecx77uzk Table stroke 4220 table load 3000kg table speed 2-30m/min grinding height max. 800 grinding w ...

Dërgo kërkesë te PLAMAG GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra e sharrës me raft shufre KASTO SSZ 140/90 K duo

Saw blade diameter : 315-425mm round material diameter : 10-140mm square material: up to 140x125 Saw blade capacity: 40/4x11/63, 50/4x14/80 cutting feed speed: 16-600mm/min, progra......


Makinë bluarëse sipërfaqësore me fiksim magnetik WMW MEUSELWITZ SFS800/3

Magnetic clamping 3000x800 (Wagner) Bvecx77uzk Table stroke 4220 table load 3000kg table speed 2-30m/min grinding height max. 800 grinding wheel drive power 90kW LxWxH over all app......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej