Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Opes Corporation nga Salo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Jesse Sällylä
Orninkatu 15
24100 Salo
Finlandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë për paketimin e rrjedhës
Makinë për paketimin e rrjedhës Syntegon 201

One (1) Pack 201 Horizontal Flow wrapper Including: - PHF Infeed - Signal interface for a card feeder - Film tower, including one (1) Marke ...

Dërgoni kërkesën për Opes Corporation:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë për paketimin e rrjedhës Syntegon 201

One (1) Pack 201 Horizontal Flow wrapper Including: - PHF Infeed - Signal interface for a card feeder - Film tower, including one (1) Markem Smart Date X60 date coder including c......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153