Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
KHB-Technics B.V. fund Hengelo:

KHB-Technics B.V.

Herr Dennis Kuite
Demmersweg 3
7556 BN Hengelo
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kursimtarët e kohës
Kursimtarët e kohës Timesavers 10 Series

This versatile machine has two heads that can be fitted with various types of tooling. Tooling includes different types of pads and brushes ...

Timesavers 22 Series-H 900
Timesavers 22 Series-H 900 Timesavers 22 Series-H

For slag removal from plasma and flame cut steel parts. The 22 series is suitable for dry machining of metals. This versatile machine has a ...

Dërgo kërkesë te KHB-Technics B.V.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kursimtarët e kohës Timesavers 10 Series

This versatile machine has two heads that can be fitted with various types of tooling. Tooling includes different types of pads and brushes for deburring, edge rounding, finishing,......


Timesavers 22 Series-H 900 Timesavers 22 Series-H

For slag removal from plasma and flame cut steel parts. The 22 series is suitable for dry machining of metals. This versatile machine has a working width of 900 hours. The system ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej