Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Mahagoni nga Kumanovo:

Mahagoni was founded in 1992 with headquarters in Kumanovo, Macedonia.

Herr Milan Ilic
Dobrasane Industriska Zona
1300 Kumanovo
Maqedoni
Kumanovo


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tharëse druri vakum Maspell
Tharëse druri vakum Maspell Maspell

Condition:Used Manufacturer:Maspell Stainless steel boiler Vacuum Dryer Heating Temperature up to 115 °C Diameter of the container 2300mm Bs ...

Dërgoni kërkesën për Mahagoni:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tharëse druri vakum Maspell Maspell

Condition:Used Manufacturer:Maspell Stainless steel boiler Vacuum Dryer Heating Temperature up to 115 °C Diameter of the container 2300mm Bs0bcjvyca Length of hte container 5000mm ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153