Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
EMEF-Energie fund Königswinter:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr M. Furmoli
Hauptstraße 371
53639 Königswinter
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CAT 3508
CAT 3508 Caterpillar 3508

For sale are two identical CHP 3508 from Caterpillar. Power: 631KVA Condition: Good Year of construction: approx. 1991 Operating hours: appr ...

Gjenerator i energjisë emergjente Mercedes
Gjenerator i energjisë emergjente Mercedes AVS

It is an AVS 500 kVA genset on trailer, the unit is ready for operation. Bymwjnhnz0 Year of construction 1988 4000 operating hours Mercedes ...

Buderus Loganova EN140
Buderus Loganova EN140 Buderus

For sale is a BHKW Loganova EN 140 Year of construction: 2011/2017 ( 2017 new generator) Operating hours: 55.000 Electr. : 140Kw Therm. : 21 ...

Dërgo kërkesë te EMEF-Energie:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CAT 3508 Caterpillar 3508

For sale are two identical CHP 3508 from Caterpillar. Power: 631KVA Condition: Good Year of construction: approx. 1991 Operating hours: approx. 60.000 Without control Bymv9squez......


Gjenerator i energjisë emergjente Mercedes AVS

It is an AVS 500 kVA genset on trailer, the unit is ready for operation. Bymwjnhnz0 Year of construction 1988 4000 operating hours Mercedes V12 diesel engine, synchronizer, connect......


Buderus Loganova EN140 Buderus

For sale is a BHKW Loganova EN 140 Year of construction: 2011/2017 ( 2017 new generator) Operating hours: 55.000 Electr. : 140Kw Therm. : 213Kw Vm2kmq29......


Gjenerator energjie 1000KvA Perkins Perkins

For sale is a like new Perkins emergency generator soundproofed. Condition: very good, fully functional Engine: Perkins 3012 TAG3A Generator: Stamford Power : 1000 KVA Frequency : ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej