Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
LOGEXIMO GmbH nga Berlin:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Marat Mustafaev
Groß-Berliner Damm 73C
12487 Berlin
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
ODKODA SR 4000
ODKODA SR 4000 ŠKODA SR 4000

Mechanical part - essential technical data * Diameter above transversing slide mm 2 000 Bsy03dpx72 * Machining diameter above the bed mm 2 ...

Machine horizontale Boring
Machine horizontale Boring Unionchemnitz PR III 200 SIN 840 D sl.

Description:  Horizontal boring machine Unionchemnitz PR III 200 SIN 840 D sl was manufactured in 2011;  Machine working time: 10636 hour ...

Dërgoni kërkesën për LOGEXIMO GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
ODKODA SR 4000 ŠKODA SR 4000

Mechanical part - essential technical data * Diameter above transversing slide mm 2 000 Bsy03dpx72 * Machining diameter above the bed mm 2 500 * Height of centers above the bed ......


Machine horizontale Boring Unionchemnitz PR III 200 SIN 840 D sl.

Description:  Horizontal boring machine Unionchemnitz PR III 200 SIN 840 D sl was manufactured in 2011;  Machine working time: 10636 hours;  Since 2014 the machine is on conser......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153