Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Water Jet Units sp. z o.o. fund Warszawa:

Firma Wemaa powstała w 1994 roku. Projektuje i buduje maszyny wysokociśnieniowe do 2500 bar.

Herr Marek Wojcik
Jana Pawla II 27
00-867 Warszawa
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
presion i lartë ujësjellës 500 bar
presion i lartë ujësjellës 500 bar WEMAA WemaaJet 500B

High-pressure water jetting petrol unit As500b, operating pressure 500 bar, flow rate at 500 bar 23 l/min., (1380 l/hr) A device with unbel ...

Pastrues me presion të lartë 1500 bar
Pastrues me presion të lartë 1500 bar WEMAA WemaaJet 1500B

Gasoline high-pressure water jetting unit As1500b, working pressure 1400-1500 bar, discharge volume at 1500 bar 11 l/min., (660 l/hr). Curr ...

Dërgo kërkesë te Water Jet Units sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
presion i lartë ujësjellës 500 bar WEMAA WemaaJet 500B

High-pressure water jetting petrol unit As500b, operating pressure 500 bar, flow rate at 500 bar 23 l/min., (1380 l/hr) A device with unbelievable capabilities compared to the com......


Pastrues me presion të lartë 1500 bar WEMAA WemaaJet 1500B

Gasoline high-pressure water jetting unit As1500b, working pressure 1400-1500 bar, discharge volume at 1500 bar 11 l/min., (660 l/hr). Currently the only such device on the market......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej