Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Dinamic Line fund Cacak:

Dinamic Line is a family company founded in 1995., internationally active specialist for bending machines, as well as accessories for processing sheet metal. Today, after almost 20 years of existence, we can boast of constant growth in all important business segments. With our team of 26 highly motivated specialists, we manufacture more than 100 bending machines a year. In the first place, we put special emphasis on the quality of manufactured products and the quality of our services.

Herr Aleksandar Jesic
Trbusani bb
32000 Cacak
Serbia
Moravicki


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
Video
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë lakimi CNC Einfachbieger
Makinë lakimi CNC Einfachbieger Dinamic Line KMSSL-CNC

Type: CNC Dxykda Length: 8000mm Width: 1300mm Space requirements: (1900 x 1650 x 8800) Metal sheet bending thickness: 0.7mm Bending angle: 1 ...

Makinë hidraulike e lakimit Einfachbieger
Makinë hidraulike e lakimit Einfachbieger Dinamic Line KMSSL-Hydraulic

Type: Hydraulic Length: 8000mm Width: 1300mm Space requirements: (1900 x 1650 x 8800) Metal sheet bending thickness: 0.7mm Bending angle: 13 ...

Dërgo kërkesë te Dinamic Line:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë lakimi CNC Einfachbieger Dinamic Line KMSSL-CNC

Type: CNC Dxykda Length: 8000mm Width: 1300mm Space requirements: (1900 x 1650 x 8800) Metal sheet bending thickness: 0.7mm Bending angle: 136° Machine weight: 3t Power requirement......


Makinë hidraulike e lakimit Einfachbieger Dinamic Line KMSSL-Hydraulic

Type: Hydraulic Length: 8000mm Width: 1300mm Space requirements: (1900 x 1650 x 8800) Metal sheet bending thickness: 0.7mm Bending angle: 136° Machine weight: 3t Power requirements......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej