Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TOV "Printing company "Folio Plus" fund Kharkiv:

Folio Plus is a big printing company located in Kharkiv, Ukraine.
We produce labels, cardboard package, POS-materials, premium package, plastic tubes and other products.
We use in our production offset, flexo and digital printing.

Frau Yana Sosnovska
Lodzska str.7
61099 Kharkiv
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë e nxehtë e vulosjes dhe e prerjes
Makinë e nxehtë e vulosjes dhe e prerjes Lombardi Converting Machinery S.r.l. Lombardi Goldline 330

Hot stamping and diecutting finishing machine model Goldline 330 Max width of the material - 340 mm Max hot stamping area - 330x250 mm Max r ...

Dërgo kërkesë te TOV "Printing company "Folio Plus":
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë e nxehtë e vulosjes dhe e prerjes Lombardi Converting Machinery S.r.l. Lombardi Goldline 330

Hot stamping and diecutting finishing machine model Goldline 330 Max width of the material - 340 mm Max hot stamping area - 330x250 mm Max roll diameter on unwinding - 800 mm. O2a8......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej