Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BAM PLAST nga Skopje:

BAM PLAST Dooel Skopje, North Macedonia was founded in May, 2001. Started with production and selling of PVC panels, PVC panel elements and PVC cornises.

Herr Blazhe Jakimovski
Trubarevo 44
1000 Skopje
Maqedoni


video
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Extruder dhe makine linjë extrusion
Extruder dhe makine linjë extrusion bilge BES 60 /

Ne po shesim 2 makineri ekstuderi linje të plotë me 7 kallëpe për produkte PVC. Ju mund të shihni modelet e makinave nga fotografitë. Makina ...

Dërgoni kërkesën për BAM PLAST :
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Extruder dhe makine linjë extrusion bilge BES 60 /

Ne po shesim 2 makineri ekstuderi linje të plotë me 7 kallëpe për produkte PVC. Ju mund të shihni modelet e makinave nga fotografitë. Makina e parë është modeli turk 2007. Përvetës......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153