Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
MK Universal Trade nga Ahrensburg:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Mergim Krasniqi
Kornkamp 6
22926 Ahrensburg
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë dezinfektimi
Makinë dezinfektimi D.Med 30/180/300

We have patented equipment capable of rapidly disinfecting a confined environment with a broad spectrum biocide disinfectant. Our devices ar ...

Makinë dezinfektimi
Makinë dezinfektimi D.Med 600/900

We have patented equipment capable of rapidly disinfecting a confined environment with a broad spectrum biocide disinfectant. Our devices ar ...

Dërgoni kërkesën për MK Universal Trade:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë dezinfektimi D.Med 30/180/300

We have patented equipment capable of rapidly disinfecting a confined environment with a broad spectrum biocide disinfectant. Our devices are designed to convert a disinfectant sol......


Makinë dezinfektimi D.Med 600/900

We have patented equipment capable of rapidly disinfecting a confined environment with a broad spectrum biocide disinfectant. Our devices are designed to convert a disinfectant sol......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153