Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ΑSIMINA PAPADIMITRIOU fund Kampanis:

Ασχολούμαστε με τις πωλήσεις από το 1984 διαθέτοντας προς πώληση μηχανήματα από χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης & Βορείου Αμερικής.
Όλα τα μηχανήματα που προσφέρουμε είναι κορυφαίας ποιότητας και πολύ προσεκτικά επιλεγμένα.

Herr CHRISTOS PAPADIMITRIOU
A.C. PAPADIMITRIOU
61100 Kampanis
Greqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
presioni i peletit Super automatik
presioni i peletit Super automatik BREMBANA PK200

Shtypës automatik fishekësh 6mm për dru të fortë dhe të butë, prodhim 200kg / orë. Yt3pgo ...

Thërrmues kovash guri dhe asfalti
Thërrmues kovash guri dhe asfalti MB CRUSHER MB-L160 S2

New Aggregate Stone Crusher & asphalt, place in skid steers & Backhoe loaders. Production 20 cubic meters / hour Bpj7uwlt3 ...

presioni i peletit
presioni i peletit SMALLPELLETMILL LM772

Shtypës fishekësh 6mm , prodhim 380kg / orë. Bpltjkajq ...

Dërgo kërkesë te ΑSIMINA PAPADIMITRIOU:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
presioni i peletit Super automatik BREMBANA PK200

Shtypës automatik fishekësh 6mm për dru të fortë dhe të butë, prodhim 200kg / orë. Yt3pgo......


Thërrmues kovash guri dhe asfalti MB CRUSHER MB-L160 S2

New Aggregate Stone Crusher & asphalt, place in skid steers & Backhoe loaders. Production 20 cubic meters / hour Bpj7uwlt3......


presioni i peletit SMALLPELLETMILL LM772

Shtypës fishekësh 6mm , prodhim 380kg / orë. Bpltjkajq......


presioni i peletit SMALLPELLETMILL LM772

Shtypës fishekësh 6mm , prodhim 380kg / orë. Mwnorw......


presioni i peletit Super automatik BREMBANA PK200

Shtypës automatik fishekësh 6mm për dru të fortë dhe të butë, prodhim 200kg / orë. Bybtcgxtz3......


TRAKTOR 3130LS JOHN DEERE John Deere 3130LS

90hp Standart Tractor Vuqxku......


Makinë për pastrimin e plazhit CHERRINGTON 4500XL

Makinë për pastrimin e plazhit. Pastron nga plazhi, në masën 95% bishtat e cigareve, gota të thyera, kashtë, plastika të ndryshme, alga deti të lagura dhe të thata dhe bar. Bybtuc8......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej