Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Mainpack Verpackungen GmbH fund Gochsheim:

Herr Udo Jablonski
Lindestr. 34
97469 Gochsheim
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Boxmaker 1010
Boxmaker 1010 Autobox 1010

Sells here our used boxmaker type 1010 from the company Autobox. Can be made the following boxes: Fefco 0200, 0201, 0411, 0409, 933 and Free ...

Makinë ngjitëse kartoni
Makinë ngjitëse kartoni EMproject89

Sold here is a cardboard gluing machine from EMproject89. Ihleoql The machine was only used about 5 times because we have purchased another ...

Dërgo kërkesë te Mainpack Verpackungen GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Boxmaker 1010 Autobox 1010

Sells here our used boxmaker type 1010 from the company Autobox. Can be made the following boxes: Fefco 0200, 0201, 0411, 0409, 933 and Freestyle. The machine is ideal for smaller ......


Makinë ngjitëse kartoni EMproject89

Sold here is a cardboard gluing machine from EMproject89. Ihleoql The machine was only used about 5 times because we have purchased another machine. Machine runs perfectly and can ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej