Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Bittermann Terminal Services GmbH fund Hamburg:

Bittermann Terminal Services GmbH

Herr Michael Bittermann
Dessauer Straße 10
20457 Hamburg
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

Bittermann Terminal Services GmbH
Dessauer Straße 10
20457 Hamburg
Gesetzliche Angaben:
Amtsgericht Hamburg
HRB 155617
USt-ID: DE265149548

Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
diesel Forklift
diesel Forklift Kalmar DCE80-6

Diesel Forklift Capacity: 8000kg Load Centre: 600 Lift height: 4000mm Overall Length: 3915mm Overall width: 2000mm Closed height: 3185mm Ove ...

diesel Forklift
diesel Forklift Kalmar DCE90-6L

Diesel Forklift Capacity: 9000kg Load Centre: 600 Lift height: 3500mm Overall Length: 4112mm Overall width: 2000mm Closed height: 2935mm Ove ...

Stacker arrijnë kontejnerë të plotë
Stacker arrijnë kontejnerë të plotë Kalmar DRG450-65S6

Full-container reach stacker Capacity: 45000kg Lift height: 16200mm Overall weight: 70580kg Mast type: Teleskop YOM: 2016 Condition: good Tr ...

Dërgo kërkesë te Bittermann Terminal Services GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
diesel Forklift Kalmar DCE80-6

Diesel Forklift Capacity: 8000kg Load Centre: 600 Lift height: 4000mm Overall Length: 3915mm Overall width: 2000mm Closed height: 3185mm Overall weight: 11280kg Mast type: Duplex F......


diesel Forklift Kalmar DCE90-6L

Diesel Forklift Capacity: 9000kg Load Centre: 600 Lift height: 3500mm Overall Length: 4112mm Overall width: 2000mm Closed height: 2935mm Overall weight: 11220kg Mast type: Duplex F......


Stacker arrijnë kontejnerë të plotë Kalmar DRG450-65S6

Full-container reach stacker Capacity: 45000kg Lift height: 16200mm Overall weight: 70580kg Mast type: Teleskop YOM: 2016 Condition: good Transmission: ZF 5WG 261 Engine: Volvo TAD......


Stacker arrijnë kontejnerë të plotë Kalmar DRG450-65S5

Full-container reach stacker Capacity: 45000kg Lift height: 15100mm Overall weight: 70580kg Mast type: Teleskop YOM: 2016 Condition: good Transmission: ZF 5WG 261 Engine: Volvo TAD......


Stacker arrijnë kontejnerë të plotë Kalmar DRG450-65S5

Full-container reach stacker Capacity: 45000kg Lift height: 15100mm Gxqcn8 Overall weight: 70580kg Mast type: Teleskop YOM: 2016 Condition: good Transmission: ZF 5WG 261 Engine: Vo......


diesel Forklift Kalmar DCE100-6

Diesel Forklift Capacity: 10000kg Load Centre: 600 Lift height: 5000mm Overall Length: 4600mm Overall width: 2500mm Closed height: 4300mm Overall weight: 17080kg Mast type: Duplex ......


Ashensorë motorësh me naftë Svetruck 28120-46

Diesel Forklift Capacity: 28000kg Load Centre: 1200 Lift height: 5000mm Free lift: 2500mm Overall Length: 6650mm Gx8nhg Overall width: 3450mm Closed height: 4585mm Overall weight: ......


Ashensorë motorësh me naftë Linde H70D

Diesel Forklift Capacity: 7000kg Load Centre: 600 Lift height: 4150mm Free lift: 150mm Closed height: 3230mm Overall weight: 11825kg Mast type: Standard Fork length: 1800mm YOM: 20......


Ashensorë motorësh me naftë Toyota 42-7FDA50

Diesel Forklift B07378kvfn Capacity: 5000kg Load Centre: 600 Lift height: 4000mm Free lift: 500mm Overall Length: 3400mm Overall width: 1580mm Closed height: 2250mm Overall weight:......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej