Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Bittermann Terminal Services GmbH

Bittermann Terminal Services GmbH nga Hamburg:

Bittermann Terminal Services GmbH

Herr Michael Bittermann
Dessauer Straße 10
20457 Hamburg
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Pirunë, shtylla dhe shtojca
Pirunë, shtylla dhe shtojca

Forks, masts and attachments Fork length: 2500mm Bsqp9b8fci Description: Gabelzinken für Svetruck 25t. Traglast - TW Aufnahme ...

diesel Forklift
diesel Forklift Kalmar DCE80-6

Diesel Forklift Capacity: 8000kg Load Centre: 600 Lift height: 4000mm Overall Length: 3915mm Overall width: 2000mm Closed height: 3185mm Ove ...

diesel Forklift
diesel Forklift Kalmar DCE90-6L

Diesel Forklift Capacity: 9000kg Load Centre: 600 Lift height: 3500mm Overall Length: 4112mm Overall width: 2000mm Closed height: 2935mm Ove ...

Dërgoni kërkesën për Bittermann Terminal Services GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Pirunë, shtylla dhe shtojca

Forks, masts and attachments Fork length: 2500mm Bsqp9b8fci Description: Gabelzinken für Svetruck 25t. Traglast - TW Aufnahme......


diesel Forklift Kalmar DCE80-6

Diesel Forklift Capacity: 8000kg Load Centre: 600 Lift height: 4000mm Overall Length: 3915mm Overall width: 2000mm Closed height: 3185mm Overall weight: 11280kg Mast type: Duplex F......


diesel Forklift Kalmar DCE90-6L

Diesel Forklift Capacity: 9000kg Load Centre: 600 Lift height: 3500mm Overall Length: 4112mm Overall width: 2000mm Closed height: 2935mm Overall weight: 11220kg Mast type: Duplex F......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153