Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
dmi fund Toulouse:

DMI VENTE DE MACHINES OUTILS D'OCCASION DEPUIS 1983

Herr CHRISTOPHE AMAUGER
312 Avenue des États Unis
31200 Toulouse
Francës


Video
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kllapa universale rozë përfshin mendjen 1.
Kllapa universale rozë përfshin mendjen 1. DECKEL FP33

Milling machine in very good condition revised visible under power TABLE 1200X640MM Strokes 1000x400x600 mm 3 milling heads (fast, universal ...

Stapler Fp3 ne gjendje shume te mire
Stapler Fp3 ne gjendje shume te mire DECKEL FP3

Grinding machine Deckel FP3 Universal table 660x370 mm Fixed table 800x420 mm Stroke 500x300x380 mm 3-axis visualization 2tpdvu ...

FREZI STOLI I fiksuar HURON SXB 523
FREZI STOLI I fiksuar HURON SXB 523 HURON SXB523

VERY GOOD CONDITIONS CNC NUM 750 Jiefupr ...

Dërgo kërkesë te dmi:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kllapa universale rozë përfshin mendjen 1. DECKEL FP33

Milling machine in very good condition revised visible under power TABLE 1200X640MM Strokes 1000x400x600 mm 3 milling heads (fast, universal, fixed) B0ddsqxzat 3 axis visualization......


Stapler Fp3 ne gjendje shume te mire DECKEL FP3

Grinding machine Deckel FP3 Universal table 660x370 mm Fixed table 800x420 mm Stroke 500x300x380 mm 3-axis visualization 2tpdvu......


FREZI STOLI I fiksuar HURON SXB 523 HURON SXB523

VERY GOOD CONDITIONS CNC NUM 750 Jiefupr......


TORON VERTIKAL BULLARD BULLARD 34

CHUCK DIAMETER 860 MM B2behkls3a MAXIMUM PASSAGE 1000 MM TRAVERSE STROKE 500 MM VERTICAL RUNNER STROKE 600 MM HORIZONTAL RUNNER STROKE 700 MM TOOL/CHUCK DOOR PASSAGE: 800mm......


TURI CENTROFLEX WIRTH ET GRUFFAT

Stroke z axis 220 mm y-axis travel 385 mm X axis travel 385 mm Jxkrtne spindle speed 8000 rpm turning station 8 radial rotating tool3 axial rotating tool2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej