Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Technical Cranes Ltd fund Rotherham:

Technical Cranes Ltd, the UK's largest stockist of New & Used cranes for sale.
We have established an unrivaled knowledge of the used crane market and have designed, manufactured, reconditioned, installed and repaired overhead systems for hundreds of different lifting environments.

Frau Claire Simpson
Meadowbank Ind Estate, Harrison Street
S61 1EE Rotherham
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vinç ajror Kone 250/20 Tonne SWL
Vinç ajror Kone 250/20 Tonne SWL Konecranes

Kone 250/20 Tonne SWL Overhead Crane for sale. Make: Kone SWL: 250/20 Tonne Span: 19.5 Metres Height of Lift: 19 Metres Hoist Type: Open ba ...

Rruga vinçi ajror 85/25 Tonne
Rruga vinçi ajror 85/25 Tonne Street

This Street 85/25 Tonne 24,000mm overhead crane is in mint condition. The current long/cross/hoist travel controls are all contractor dual s ...

Dërgo kërkesë te Technical Cranes Ltd:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vinç ajror Kone 250/20 Tonne SWL Konecranes

Kone 250/20 Tonne SWL Overhead Crane for sale. Make: Kone SWL: 250/20 Tonne Span: 19.5 Metres Height of Lift: 19 Metres Hoist Type: Open barrel winch hoist C7olvdz Year: 1997 Spee......


Rruga vinçi ajror 85/25 Tonne Street

This Street 85/25 Tonne 24,000mm overhead crane is in mint condition. The current long/cross/hoist travel controls are all contractor dual speed, which are in perfect working order......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej