Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
M-STYL GROUP LTD nga Sofia:

Основната дейност на фирмата е производство на мебели всички машини, които продаваме работят в момента и могат да се видят и тестват на място при нас.

Herr Mihail Peykov
ulitsa "Poruchik Nedelcho Bonchev" 8
1528 Sofia
Bulgari


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
panel saw
panel saw HOLZMA HPP 300 /43/43 ProfiLine

The machine is like new, very well maintained with many additional extras, the machine is 700 hours working. It is for sale due to the termi ...

Dërgoni kërkesën për M-STYL GROUP LTD:
më shumë listings & makineri në ofertë:
panel saw HOLZMA HPP 300 /43/43 ProfiLine

The machine is like new, very well maintained with many additional extras, the machine is 700 hours working. It is for sale due to the termination of the company's activity and we ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153