Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Greenfield Sp z o.o. fund Szczecin:

Firma Greenfield Sp. z o.o. Szczecin Polska

Herr Piotr Banasiak
Walecznych 77
70-774 Szczecin
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Set Granulator 2-2,5t / h Linja pelleti
Set Granulator 2-2,5t / h Linja pelleti Richi ( CPM , KAHL ) linia do produkcji pelletu

For sale high quality, modern, brand new, complete line for the production of pellets, brand RICHI. Line capacity 2-2,5 tons of wood pellets ...

copëzues, mulli, HUSMANN HFG5
copëzues, mulli, HUSMANN HFG5 HUSMANN (BANDIT,DOPPSTADT,VERMEER) HFG 5 Elektro

Chipper electric drive - very good condition. ideal for the production of wood chips from wood waste Very little used 4100 h serviced - work ...

Dërgo kërkesë te Greenfield Sp z o.o. :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Set Granulator 2-2,5t / h Linja pelleti Richi ( CPM , KAHL ) linia do produkcji pelletu

For sale high quality, modern, brand new, complete line for the production of pellets, brand RICHI. Line capacity 2-2,5 tons of wood pellets per hour. E9hhpkqcy Current consumption......


copëzues, mulli, HUSMANN HFG5 HUSMANN (BANDIT,DOPPSTADT,VERMEER) HFG 5 Elektro

Chipper electric drive - very good condition. ideal for the production of wood chips from wood waste Very little used 4100 h serviced - worked in the power plant team (shredded lig......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej