Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
P.D. STAMPI SRL fund Piombino Dese:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr DANIELE DANIELE
VIA DEI OLMI N8
35017 Piombino Dese
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SASIA E FIKSUAR E MAKINS Mulliri
SASIA E FIKSUAR E MAKINS Mulliri FPT Industrie

STROKES X2000 Y900 Z1200 RPM 4000 AUTOMATIC HEAD BODY AT 1° B2.5° BODY WATER THROUGH SPINDLE Bucqcn8mdk HEIDENHAIN 426 NUMERICAL CONTROL ...

Qendra e përpunimit DMGMORI
Qendra e përpunimit DMGMORI DMG MORI DMC1150V

FULL OPTIONAL MACHINE Dml7j2t ...

Dërgo kërkesë te P.D. STAMPI SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SASIA E FIKSUAR E MAKINS Mulliri FPT Industrie

STROKES X2000 Y900 Z1200 RPM 4000 AUTOMATIC HEAD BODY AT 1° B2.5° BODY WATER THROUGH SPINDLE Bucqcn8mdk HEIDENHAIN 426 NUMERICAL CONTROL......


Qendra e përpunimit DMGMORI DMG MORI DMC1150V

FULL OPTIONAL MACHINE Dml7j2t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej