Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Quahwa d.o.o. fund Zagreb:

Quahwa d.o.o. coffee shop and roastery.

Herr Ivan Spiljak
Teslina Ulica 9/1
10000 Zagreb
Kroacia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
ESE Pod Machine TME Cialdy 60
ESE Pod Machine TME Cialdy 60 TME Italy Cialdy 60

Good condition, ready to operate cialda pod machine with packing line and custom programmed control panel. Ff3nhm0wc ...

Dërgo kërkesë te Quahwa d.o.o.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
ESE Pod Machine TME Cialdy 60 TME Italy Cialdy 60

Good condition, ready to operate cialda pod machine with packing line and custom programmed control panel. Ff3nhm0wc......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej