Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CONTECH Szymon Zając fund Strzyżew:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Szymon Zajac
ul. Kolonia 95
63-405 Strzyżew
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë

Handheld ultrasonic welder Ultrasonic welding technology is used for joining plastics. Its greatest advantages over traditional methods are ...

Makinë saldimi tejzanor
Makinë saldimi tejzanor DS300-WM

Ultrasonic welding machine. We have difriendns models on stock. With power 800W to 4,2kW. We can make tools - horns and anvils. Dxypve ...

Dërgo kërkesë te CONTECH Szymon Zając:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë

Handheld ultrasonic welder Ultrasonic welding technology is used for joining plastics. Its greatest advantages over traditional methods are the lack of the need to use glue, speed......


Makinë saldimi tejzanor DS300-WM

Ultrasonic welding machine. We have difriendns models on stock. With power 800W to 4,2kW. We can make tools - horns and anvils. Dxypve......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej