Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CONTECH Szymon Zając nga Strzyżew:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Szymon Zajac
ul. Kolonia 95
63-405 Strzyżew
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë

Handheld ultrasonic welder Wyw9zhuf Ultrasonic welding technology is used for joining plastics. Its greatest advantages over traditional me ...

Makinë saldimi tejzanor
Makinë saldimi tejzanor DS300-WM

Ultrasonic welding machine. We have difriendns models on stock. With power 800W to 4,2kW. We can make tools - horns and anvils. Dxypve ...

Dërgoni kërkesën për CONTECH Szymon Zając:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë saldimi tejzanor e mbajtur me dorë

Handheld ultrasonic welder Wyw9zhuf Ultrasonic welding technology is used for joining plastics. Its greatest advantages over traditional methods are the lack of the need to use gl......


Makinë saldimi tejzanor DS300-WM

Ultrasonic welding machine. We have difriendns models on stock. With power 800W to 4,2kW. We can make tools - horns and anvils. Dxypve......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153