Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Printtech nga Timisoara:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Siminiciuc Mircea
Strada Caraș 4
300551 Timisoara
Rumani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Konica Minolta AccurioPress C6085
Konica Minolta AccurioPress C6085 Konica Minolta AccurioPress C6085

AccurioPress C6085 Highest colour print speed of 85 pages per minute .Wide range of print applications on thin paper, thick stock (52 to 400 ...

Makineritë e shtypjes
Makineritë e shtypjes Konica Minolta C6100

The machine is used but in good condition. Thank you! Bu7ddzub08 ...

Dërgoni kërkesën për Printtech:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Konica Minolta AccurioPress C6085 Konica Minolta AccurioPress C6085

AccurioPress C6085 Highest colour print speed of 85 pages per minute .Wide range of print applications on thin paper, thick stock (52 to 400gsm), embossed paper and envelopes.Autom......


Makineritë e shtypjes Konica Minolta C6100

The machine is used but in good condition. Thank you! Bu7ddzub08......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153