Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Stefan Zettl GmbH nga Marktl am Inn:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Stefan Zettl
Lankenspergerstr. 8
84533 Marktl am Inn
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Shtypës tubash Mapress Geberit ECO 301
Shtypës tubash Mapress Geberit ECO 301 Mapress Geberit ECO 301

We sell our Mapress Geberit ECO 301 pipe press with the following jaws. Bsnc7qgsql Jaws for DA42mm, DA54mm and 88,9mm We also have various f ...

Bendër tub dore Bender i verdhë HRB 16 NC 2
Bendër tub dore Bender i verdhë HRB 16 NC 2 Gelber Bieger HRB 16 NC 2

We sell our as good as new hand pipe bender from the company Gelber Bieger. This machine was used only a few times. Jwoyxi ...

Dërgoni kërkesën për Stefan Zettl GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Shtypës tubash Mapress Geberit ECO 301 Mapress Geberit ECO 301

We sell our Mapress Geberit ECO 301 pipe press with the following jaws. Bsnc7qgsql Jaws for DA42mm, DA54mm and 88,9mm We also have various fittings in stock which are for sale.......


Bendër tub dore Bender i verdhë HRB 16 NC 2 Gelber Bieger HRB 16 NC 2

We sell our as good as new hand pipe bender from the company Gelber Bieger. This machine was used only a few times. Jwoyxi......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153